Aktualności

22 października 2021 - Rozstrzygnięcie konkursu MEGA DYNIA

W piątek, 22 października, w Zespole Szkół Specjalnych odbył się finał międzyszkolnego konkursu MEGA DYNIA. Dynie nabierały kształtów całe pół roku pod czujnym okiem uczniów, wspieranych przez nauczycieli. Nadszedł czas na ogłoszenie wyników:

I miejsce – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrzeszowie;

II miejsce – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  w Dąbrowie Górniczej;

III miejsce – Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim;

Dyplom za udział w konkursie otrzymują uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Kaliszu oraz Zespół Placówek Oświatowych Ósemka w Strzelcach Opolskich, który nadesłał tylko zdjęcia bez podania danych największej wyhodowanej dyni.

Poniżej przedstawiamy kolaże z nadesłanychna zakończenie konkursu zdjęć. GRATULUJEMY wszystkim biorącym udział. Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu za rok!

dabrowa

kalisz

ostrow

ostrzeszow

strzelce

   
© ALLROUNDER