Aktualności

30 września 2021 - MEGA DYNIA – konkurs trwa

Kończy się II etap konkursu MEGA DYNIA. Poniżej przedstawiamy zdjęcia przysłane na podsumowanie tego etapu. Z przyjemnością oglądamy zdjęcia z dyniowej akcji i gratulujemy pięknych dyni!
Przypominamy, że finał konkursu odbędzie się 22 października 2021 r. Każda szkoła może wystawić do finału konkursu tylko jedną, zdrową, nieuszkodzoną dynię dowolnej odmiany, wyłącznie z uprawy ekologicznej zmierzoną w najszerszym obwodzie i zważoną w dniu 18 października 2021 r.
Trzecią relację z dnia 18 października 2021 r. w postaci od 2 do 5 zdjęć i krótkiego opisu (odmiana dyni, liczba centymetrów w obwodzie, waga) należy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie między 18 października 2021 r. a 20 października 2021 r.
Z niecierpliwością na nie czekamy.
Dzisiaj prezentujemy zdjęcia ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej, ze Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego Nr 1 w Kaliszu, z naszej szkoły: Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim.
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ostrzeszowie, jesteście z nami? Dajcie znać, co u Was?
Dynie, te nie zerwane, jeszcze niech rosną! Konkurs trwa. POWODZENIA!

dabrowa

kalisz

strzelce

ostrow

   
© ALLROUNDER