Aktualności

Uroczyste zebranie Rady Pedagogicznej z udziałem Starosty

Ponad półtora roku musiało minąć, aby nasze grono pedagogiczne mogło fizycznie uczestniczyć w spotkaniu Rady Pedagogicznej. W wyniku pandemii uczestniczyliśmy w tych spotkaniach tylko on-line.
Rada ta, była wyjątkowa z dwóch powodów. Pierwszy wspomniany powyżej, a drugi okazał się niemniej radosny. Naszym gościem był Starosta Powiatu Ostrowskiego Pan Paweł Rajski. Jak sam o sobie powiedział: „Dzisiaj jestem śródrocznym Mikołajem". W prezencie poinformował nas o planach zakupu domu do rozbiórki, stojącego w pobliżu placówki. Wyzwanie było trudne, ale dla naszego Pana Starosty i Pani Dyrektor Beaty Serbakowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka otrzymał garść marzeń do spełnienia. Stwarza to niezwykłe warunki dla jeszcze większego rozwoju szkoły, bazy lokalowej dla uczniów. Nasze głowy są pełne pomysłów, serca pełne radości. Razem możemy dać naszym podopiecznym jeszcze więcej możliwości i warunków do ich wszechstronnego rozwoju.

rada pedagogiczna

   
© ALLROUNDER