Aktualności

23 czerwca 2021 - BEZPIECZNE WAKACJE

Wakacje to nie tylko okres wypoczynku, relaksu i zabawy, ale też czas, w którym dzieci i młodzież są bardziej narażone na rozmaite niebezpieczeństwa. Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to podstawowe zadania, które realizujemy przez cały rok w naszej szkole. Nie można o nich zapominać również podczas letniego wypoczynku. Należy dobrze przygotować dzieci do zbliżających się wakacji udzielając im wskazówek i rad.

W celu jak najlepszego przygotowania uczniów do bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji i wyrabiania umiejętności wystrzegania się sytuacji zagrażających bezpieczeństwu własnemu i innych osób, nasza szkoła jak co roku zorganizowała apel o bezpiecznych wakacjach. Gościliśmy także Panie policjantki z Komendy Ostrowskiej Policji, Panie sierżant sztabowy Joannę Michalak oraz sierżant sztabowy Ewę Golińska Jurasz, które przeprowadziły pogadankę dla naszych uczniów.
Życzymy wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji.

wakacje

   
© ALLROUNDER