Aktualności

17 lutego 2021r. Konkurs na najpiękniejszą kartkę Walentynkową

Biblioteka Publiczna zaprosiła w lutym uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym na Najpiękniejszą Kartkę Walentynkową. Jego celem było pobudzenie wrażliwości estetycznej, prezentacja twórczej działalności a także promocja indywidualnych zdolności uczniów. Dzieci i młodzież bardzo chętnie zaangażowali się w konkursie, na który wpłynęło prawie 100 prac konkursowych.

Komisja konkursowa oceniając pomysłowość, staranność wykonania oraz kreatywność i samodzielność wszystkich prac, na posiedzeniu dnia 8 lutego 2021 r. postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w trzech grupach wiekowych. Pierwsza grupa to uczniowie szkół podstawowych klas I-III, druga grupa to uczniowie szkół podstawowych klas IV-VI, trzecia grupa wiekowa to uczniowie szkół podstawowych klas VII-VIII.

Podsumowanie i ogłoszenie wyników odbyło się 17 lutego i ze względu na obecną sytuację pandemii przeprowadzono je w gronie jury bez udziału uczestników i publiczności. Nasi uczniowie otrzymali wyróżnienia we wszystkich 3 kategoriach wiekowych. Serdecznie gratulujemy !

walentynki

   
© ALLROUNDER