Aktualności

15 pażdziernika 2012 – Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej zwany Dniem Nauczyciela obchodzony był w Zespole Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim dnia 15 października 2012r.

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole miał bardzo uroczysty charakter. Tego dnia zostały przyjęte do grona braci uczniowskiej nowe dzieci z klasy pierwszej oraz znani już nam podopieczni, którzy w tym roku podjęli naukę w Gimnazjum i w klasach Przysposabiających do Pracy. Ślubowania jak i pasowania dokonała Dyrektor szkoły pani Beata Serbakowska.

Nasi "milusińscy" nie zapomnieli o swoich wychowawcach, nauczycielach składając im serdeczne życzenia. Rozstrzygnięty został również konkurs "Nauczyciel na szóstkę", którego zwyciężczynią została pani Małgorzata Graf.

Pani Dyrektor tradycyjnie już tego dnia podziękował nauczycielom za trud i zaangażowanie wkładane każdego dnia w edukację i wychowanie młodego pokolenia oraz nagrodziła tych nauczycieli oraz pracowników szkoły, którzy w ubiegłym roku szkolnym wyróżnili się szczególnie.

dzien edukacji_narodowej

   
© ALLROUNDER