Aktualności

23 marca 2021 - X. Międzyszkolny Konkurs J. Angielskiego

W Zespole Szkół, pomimo pandemii i obostrzeń, udało zorganizować się X. Międzyszkolny Konkurs J. Angielskiego dla uczniów z potrzebami edukacyjnymi. Tym razem uczniowie uczestniczyli online poprzez platformę Teams oraz www.kahoot.com Za pomocą aplikacji www.kahoot.com uczniowie rozwiązywali testy w dwóch kategoriach: klas IV-VI oraz klas VII-VIII. Ponadto zespoły walczyły grupowo w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych. Spotkali się uczniowie z Kalisza, Ostrowa i Borzęciczek.

A oto zwycięzcy:

kategoria młodsza:

I. miejsce - Jakub W., Ostrów Wlkp.

II. miejsce - Kamil K., Ostrów Wlkp.

III. miejsce - Zuzanna J., Kalisz

kategoria starsza:

I. miejsce - Mikołaj O., Borzęciczki

II. miejsce - Dominik G., Borzęciczki

III. miejsce - Mateusz M. - Ostrów Wlkp.

W kategorii grupowej wygrały Borzęciczki.

Gratulujemy zwycięzcom, nagrody zostaną wysłane pocztą.

konkurs en

   
© ALLROUNDER