Aktualności

4 marca 2021 - Szkolny konkurs z języka angielskiego

4 marca odbył się w naszej szkole X już konkurs z języka angielskiego dla uczniów Szkoły Podstawowej. Konkurs miał formę pisemnego testu leksykalno –gramatycznego. Uczniowie rywalizowali między sobą rozwiązując różnorodne zadania w języku angielskim. Musieli wykazać się nie tylko znajomością gramatyki ale i słownictwa. Uczniowie klas VII-VIII musieli odpowiedzieć na pytania z wiedzy o krajach anglojęzycznych .Wszyscy poradzili sobie wspaniale, było widać duże zaangażowanie, rywalizację ale również dobrą zabawę. Po napisaniu testu uczniowie obejrzeli filmik animowany w języku angielskim. Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani Wicedyrektor dyplomy oraz nagrody przydatne w nauce języka angielskiego ufundowane przez Wydawnictwo Macmillan . Najlepszy wśród uczniów szkoły podstawowej z klas IV-VI okazał się Jakub, natomiast wśród klas starszych I miejsce zajął Maksymilian . Wszystkim raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

konkurs

   
© ALLROUNDER