Aktualności

5 marca 2021 - XI Międzyszkolny Konkurs Informatyczny

Już po raz XI, ale tym razem w wyjątkowej formule odbył się tegoroczny konkurs informatyczny adresowany do uczniów ze szkół specjalnych z terenu byłego województwa kaliskiego. W tym roku, z powodu epidemii Covid-19, nie mogliśmy spotkać się osobiście w murach naszej szkoły i wspólnie zmagać się z pytaniami. Zadaniem konkursowym było wykonanie i przesłanie nam poradnika: „ SMARTFON - jak korzystać z niego z umiarem?". Nadesłane prace były bardzo oryginalne, a ich pomysłowość przerosła nasze oczekiwania, dlatego jury konkursu postanowiło w tym wyjątkowym czasie uhonorować wszystkich i wszystkim uczestnikom konkursu przyznać równorzędne I MIEJSCE.

  • I MIEJSCE Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie
  • I MIEJSCE Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19 w Kaliszu
  • I MIEJSCE Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Konarzewie
  • I MIEJSCE Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim

Serdecznie wszystkim gratulujemy, nagrody dla uczestników konkursu dostarczymy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Do zobaczenia za roku na XII Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym - promującym bezpieczny Internet. Organizatorzy

konkurs

   
© ALLROUNDER