Aktualności

18 lutego 2021 - Wiele nas łączy...

Za nami kolejne owocne spotkanie w ramach innowacji pedagogicznej "Wiele nas łączy-emocje w naszym życiu". Dziś rozmawialiśmy o emocjach i sposobach ich okazywania. Taka rozmowa była potrzebna, bo dzięki niej dowiedzieliśmy się, w jaki sposób możemy okazywać swoje emocje i jak możemy sobie z nimi radzić, używając do tego muzykoterapii. Poprzez zabawy muzyczno-ruchowe nawiązaliśmy bliższą więź z kolegami, dowiedzieliśmy się, że nie wszyscy myślą i czują tak jak ja, że inaczej reagują i w inny sposób wyrażają swoje emocje.
Kształtujmy więc dalej swoje kompetencje społeczne, nawiązywanie relacji z innymi, empatię i świadomość własnych emocji.
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach i pamiętajmy, że wiele nas łączy niezależnie od naszego wieku, wyglądu, czy sposobu poruszania.

innowacja

   
© ALLROUNDER