Aktualności

3 lutego 2021 - Zdrowe żywienie

Od środy 03 lutego 2021 roku w naszej szkole rozpoczął się cykl spotkań z serii „Rozwijanie zachowań prozdrowotnych i bezpiecznych u dzieci i młodzieży". Inicjatorem i realizatorem jest Zespół Wychowawczo – Profilaktyczny. Pierwsza część odbyła się pod hasłem: „Młodzież i dzieci nie jedzą śmieci". Celem spotkania było ukształtowanie nawyków zdrowego odżywiania się oraz uświadomienie uczniom, co wpływa na zdrowe odżywianie. Świeże warzywa i owoce na realizację projektu zapewnili: Hurtownia Owoców i Warzyw Adria z Sieroszewic, Conditor Ubezpieczenia oddział w Ostrowie Wielkopolskim, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Awex Sp.z o.o. z miejscowości Kościuszków. Naszym darczyńcom serdecznie DZIĘKUJEMY

zdrowe zywienie

   
© ALLROUNDER