Aktualności

Konkurs plastyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości

konkursSzanowni Państwo!

Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim pragnie zaprosić do udziału w konkursie plastycznym z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku w odświeżonej formule i z nowym tematem przewodnim konkurs na przestrzenną formę „DEKORACJA BIAŁO-CZERWONA". Szkoła nasza już od 16 lat jest organizatorem „Dnia Biało-Czerwonego" związanego ze Świętem Niepodległości. Konkurs ten pozwoli uświetnić nasze obchody, a niepowtarzalne projekty biało-czerwonych form przestrzennych będą eksponowane w przestrzeni architektonicznej szkoły stanowiąc jednocześnie dekorację świąteczną. Poniżej zamieszczamy regulamin.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Społeczność uczniowska ZSS

 

 

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

(PDF / DOC)

   
© ALLROUNDER