Aktualności

17 września 2020 - Wędrując leśnymi ścieżkami.

Korzystając z pięknej pogody klasy: IA,IIIA,VA i VI A wybrały się do parku w ramach realizacji innowacji pedagogicznej "Wędrując leśnymi ścieżkami".

Podczas lekcji na łonie natury, dzieci poznały podstawowe funkcje lasu, dowiedziały się jak wiele dobra daje nam las, zbierały żołędzie i pierwsze jesienne liście. Potem zapoznały się z budową grzyba i opisywały różnice w wyglądzie grzybów jadalnych i trujących. Nie zabrakło zabaw ruchowych, matematycznych i plastycznych, a także grzybkowych puzzli, które są uwielbiane przez dzieci.
Głównym celem kolejnych naszych działań innowacyjnych, będzie aktywna edukacja dzieci podnosząca wiedzę na temat środowiska leśnego, kształtowanie wśród dzieci postawy przyjaciela lasu rozumiejącego jego prawa i funkcje.

park

   
© ALLROUNDER