Aktualności

4 pażdziernika 2012 – II Szkolny Dzień Treningowy Aktywności Motorycznej

4 października 2012r w naszej szkole odbył się II Szkolny Dzień Treningowy Aktywności Motorycznej – MATP. Zawody te zorganizowane zostały przez Sekcję Olimpiad Specjalnych działającą przy Zespole Szkół Specjalnych, brali w nich udział zawodnicy , którym ich niepełnosprawność nie pozwala na uczestnictwo w innych zawodach sportowych.

Zawody są dla naszych zawodników nie tylko zawodami sportowymi , jest to dzień spotkań z kolegami, dzień w którym można wyjść z domu, nie do lekarza, nie na rehabilitację, ale na mile spotkanie. Wszyscy czekają na ten dzień z niecierpliwością i radością, dlatego już wszystkich serdecznie zapraszamy za rok na kolejny Dzień Aktywności Motorycznej.

dzien treningowy

   
© ALLROUNDER