Aktualności

27 lutego 2020 - Szkolny konkurs z języka angielskiego

27 lutego odbył się w naszej szkole IX już konkurs z języka angielskiego dla uczniów Szkoły Podstawowej. Konkurs miał formę pisemnego testu leksykalno –gramatycznego. Uczniowie rywalizowali między sobą rozwiązując różnorodne zadania w języku angielskim. Musieli wykazać się nie tylko znajomością gramatyki ale i słownictwa. Uczniowie klas VII-VIII musieli odpowiedzieć na pytania z wiedzy o krajach anglojęzycznych. Wszyscy poradzili sobie wspaniale, było widać duże zaangażowanie, rywalizację ale również dobrą zabawę. Po napisaniu testu uczniowie uzupełnili siły słodkim poczęstunkiem. Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani Dyrektor dyplomy oraz nagrody przydatne w nauce języka angielskiego ufundowane przez Wydawnictwo Macmillan. Najlepszy wśród uczniów szkoły podstawowej z klas IV-VI okazał się Artur, natomiast wśród klas starszych I miejsce zajęła Amelia . Wszystkim raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

konkurs

   
© ALLROUNDER