Aktualności

19 lutego 2020 – X Dzień Bezpiecznego Internetu

Po raz dziesiąty w naszej szkole obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Dzięki specjalnym prezentacjom uczniowie co roku poznają zagrożenia, jakie mogą wiązać się z korzystaniem z sieci globalnej, ale też dowiadują się, jak lepiej wykorzystywać to medium. I w tym roku podczas obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu mieli oni okazję kolejny raz przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa oraz wymienić pozytywne strony Internetu: gry internetowe, komunikowanie się między ludźmi, regulowanie płatności, robienie zakupów czy lokowanie pieniędzy.

Specjalnym zadaniem tegorocznego DBI było przygotowanie emotikonu służącego do wyrażania nastroju w Internecie. Zwykle przedstawia on grymas twarzy. 1 miejsce w konkursie na emotikon zajął Kamil z klasy II Szkoły Podstawowej. Gratulujemy!

dbi

   
© ALLROUNDER