Aktualności

19 lutego 2020 - X Międzyszkolny Konkurs Informatyczny

Tego dnia w naszej szkole odbył się X Międzyszkolny Konkurs Informatyczny dla uczniów Szkół Podstawowych oraz Szkół Przysposabiających do Pracy. Uczestnikami konkursu byli uczniowie ze szkół w: Jarocinie, Pleszewie, Kaliszu, Konarzewie i Ostrowie. Cel konkursu: zwiększenie zaangażowania uczniów w stosowaniu komputerów i technologii informacyjnej. Po raz kolejny walczono drużynowo. 3 osobowe grupy rozwiązywały teksty, zagadki i labirynty. Każdy uczestnik dodatkowo wykonał własny emotikon ???? służący do wyrażania nastroju w Internecie. Poziom konkursu był bardzo wyrównany. Po obradach komisji i podliczeniu punktacji przedstawiono wyniki konkursu:

  • I miejsce – drużyna z Pleszewa;
  • II miejsce – drużyna z Konarzewa;
  • III miejsce – drużyna z Jarocina;
  • IV miejsce – drużyna z Ostrowa;
  • V miejsce – drużyna z Kalisza.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!

konkurs

   
© ALLROUNDER