Aktualności

4 czerwca 2012 - INTEGRACYJNE SPOTKANIE-MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA NA ODDZIALE REHABILITACYJNYM DLA DZIECI.

4 czerwca 2012 na oddziale rehabilitacyjnym dla dzieci odbyło się integracyjne spotkanie z okazji międzynarodowego Dnia Dziecka". W spotkaniu uczestniczyli wolontariusze z Zespołu Szkół w Dębnicy. Wśród gości nie zabrakło pani Beaty Serbakowskiej dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych . Po części artystycznej przygotowanej przez uczniów rozpoczęły się zabawy, konkursy i nauka tańca, w których chętnie uczestniczyli pensjonariusze. Dużo radości sprawiła wszystkim ,,dziecięca łąka marzeń". Dzieci z dumą nosiły wręczane przez p. dyrektor ,,ordery uśmiechu". Zaangażowanie zarówno wolontariuszy , jak i małych pacjentów, którzy z uśmiechem i otwartością biorą udział w konkursach i integracyjnych zabawach pokazuje ,że warto podejmować trud i rozwijać postawy integracyjne wśród młodych ludzi.

dzien dziecka_a

dzien dziecka_b

   
© ALLROUNDER