Aktualności

13 grudnia 2019 – Piszemy kartki świąteczne

kartkiUczniowie szkoły podstawowej dołączyli do akcji wysyłania świątecznych kartek. Własnoręcznie wykonali piękne pocztówki a na lekcjach angielskiego napisali życzenia w języku angielskim. W ruch poszły pędzle, kredki i flamastry. Pojawiły się przepiękne choinki, zabawne renifery i weseli Mikołajowie. Powstały unikatowe kartki. Kartki zostały wysłane do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Polkowicach, z której dotarły do nas kartki od dzieci z angielskimi życzeniami .Uczniowie czytali je na lekcji a teraz możemy je podziwiać w szkolnej bibliotece. To dobra okazja, by uwolnić kreatywność i pomysłowość, poprawić bądź nabyć nowe umiejętności manualne Jest to dobra zabawa dla dzieci i nabycie umiejętności pisania życzeń w języku angielskim ☺

   
© ALLROUNDER