Aktualności

25 listopada 2019 - Wszyscy kochamy pluszowe misie!

Dziś właśnie kto żyw- obchodzi Światowy Dzień Pluszowego Misia. Ale kto powiedział, że tylko mali i jeszcze mniejsi kochają tego pluszowego stwora? :) Wszyscy kochamy pluszowe misie! Wyobraźcie sobie, że dorośli też z łezką w oku wspominają swoje ukochane pluszaki- najwierniejszych towarzyszy dzieciństwa. Może wtedy misie były inne, może podobne, ale na pewno tak samo kochane. W związku ze światowym świętem dorośli uczniowie ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy wraz z paniami pozwolili sobie na chwilę wspomnień. Okazuje się, że bez wyjątku, każdy miał ukochanego misia. Pimpek, Kubuś, Lilka, Niunia. Imiona były różne ale radość i miłość do nich taka sama. Poprzytulaliśmy się do współczesnych pluszaków, ślicznych i wzruszających, aż chciałoby się wrócić w świat dzieciństwa. Powrotom takim służą lektury. Wspaniała okazja do poczytania „misiowych" książek, które znamy od dziecka. Miś Puchatek, Miś Paddington, Miś Uszatek, Bury Miś, ... Polecamy każdemu niezależnie od wieku :)

mis

   
© ALLROUNDER