Aktualności

8 listopada 2019 - „Perły polskiej przyrody”.

8 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie pierwszego konkursu fotograficznego pt. „Perły polskiej przyrody". W konkursie wzięło udział 30 uczestników . Wszystkie prace konkursowe są piękne i wyjątkowe . Każda z nich zasługuje na wygraną. Regulamin konkursu nakazuje jednak wyłonienie zwycięzców . Komisja w składzie pani Karolina Czaja, pan Marcin Kryjom i pani Patrycja Kryjom miała bardzo trudne zadanie .Po długich obradach możemy przedstawić wyniki . I miejsce dla Agaty z klasy 2C ,II miejsce dla Mai z klasy 2C , III miejsce dla Kornelii z klasy 2PPB . Uczniowie którzy otrzymali wyróżnienie to : Gracjan z klasy 3, Anita z klasy 8, Anna z klasy 8B , Kamila z klasy 2C ,Alicja z 3PPC oraz Igor z klasy 8B . Wszystkim gratuluję i serdecznie dziękuję.

konkurs

   
© ALLROUNDER