Aktualności

Dzień Biało-Czerwony - wycieczka po Polsce

Druga część uroczystości Dnia Biało-Czerwonego odbyła się na szkolnej sali sportowej. Uczniowie wybrali się na wycieczkę po naszej ojczyźnie Polsce. Najpierw odwiedzili Warszawę, potem pojechali nad polskie morze, następnie zatrzymali się w pięknych, polskich lasach.. Ostatnim punktem na trasie wycieczki były góry. Na każdej stacji uczestnicy musieli wykonać określone zadania. W Warszawie należało odbudować Pałac Kultury i przeprawić się przez Wisłę. W stolicy naszego kraju była też wspólna zabawa z biało-czerwonymi rekwizytami. Nad morzem wycieczkowicze łowili ryby, a w lesie zbierali i segregowali śmieci. W górach trzeba było wspiąć się na szczyt i zdobyć nagrodę- niespodziankę. Biało-czerwone spotkanie zakończyło się wspólnym ułożeniem liter zdobytych na poszczególnych przystankach wycieczki, z których powstał napis POLSKA.

wycieczka

   
© ALLROUNDER