Aktualności

1 marca 2019 - Wystawa w bibliotece filii nr 2

wystawaUczniowie naszej szkoły przygotowali w Bibliotece Publicznej Filii nr 2 kolejną już wystawę swoich prac plastycznych . Na wystawie można obejrzeć efekt tygodniowych zajęć, które obywały się pod hasłem: WIOSNA - ACH TO TY. Uczniowie klas młodszych pracowali twórczo rozwijając swoje umiejętności i poznając różne techniki plastyczne. Uczniowie klas starszych PP przygotowali z tych prac różnorodną ekspozycję. Podczas „wernisażu" wystawy młodzież klas PP otrzymała gratulacje i życzenia dalszych sukcesów od Pań bibliotekarek oraz licznie odwiedzających bibliotekę czytelników. W podziękowaniu uczniowie otrzymali również 2 książki z opowiadaniami dla naszej szkolnej biblioteki oraz zakładki do książek. Prace artystów z naszej szkoły można podziwiać do końca marca. Serdecznie zapraszamy.

   
© ALLROUNDER