Aktualności

7 lutego 2019 roku - Szkolny konkurs z języka angielskiego

7 lutego odbył się w naszej szkole VIII już konkurs z języka angielskiego dla uczniów Szkoły Podstawowej i uczniów klasy 3 gimnazjum. Konkurs miał formę pisemnego testu leksykalno –gramatycznego. Uczniowie rywalizowali między sobą rozwiązując różnorodne zadania w języku angielskim. Musieli wykazać się nie tylko znajomością gramatyki ale i słownictwa. Uczniowie klas VII-VIII i III gimnazjum dodatkowo musieli odpowiedzieć na pytania z wiedzy o krajach anglojęzycznych .Wszyscy poradzili sobie wspaniale, było widać duże zaangażowanie, rywalizację ale również dobrą zabawę. Po napisaniu testu uczniowie uzupełnili siły słodkim poczęstunkiem i obejrzeli bajkę o Jasiu Fasoli w języku angielskim. Zwycięzcy otrzymali z rąk Pana Dyrektora Daniela Czubaka dyplomy oraz nagrody przydatne w nauce języka angielskiego ufundowane przez Wydawnictwo Macmillan i PWN. Najlepszy wśród uczniów szkoły podstawowej z klas IV-VI okazał się Maksymilian Strzelczyk, natomiast wśród klas starszych I miejsce zajęła Ewa Kożmińska. Wszystkim raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

konkurs en

   
© ALLROUNDER