Aktualności

14 grudnia 2018 - „Zostań moim przyjacielem”

14 grudnia w ramach projektu „Zostań moim przyjacielem" zostało zorganizowanie trzecie spotkanie na, które zostały zaproszone dzieci z szpitalika z 3-go maja. Dla uczestników spotkania czekało wiele atrakcji. Spotkanie rozpoczęliśmy od jasełek uczniowie ze szkoły podstawowej nr 5 zaprezentowali w bardzo oryginalnej formie jasełka bożonarodzeniowe, które u wielu zebranych wywołały wzruszenie i wprowadziły w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Następnie była zaprezentowana prezentacja dotycząca pory roku zimy i tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych, kalamburów i warsztatów. W świątecznym nastroju, przy wspólnym kolędowaniu dzieci z entuzjazmem ozdabiały swoje świąteczne kartki, wspólnie ozdabiały choinkę. Na koniec dzieci zostały obdarowane przez gwiazdora prezentami. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas w miłej przedświątecznej atmosferze. Życzymy zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia.

projekt

   
© ALLROUNDER