Aktualności

5 grudnia 2018 - KINO MIKOŁAJKOWE

kinoNie ma chyba dziecka, które nie lubi być obdarowywane - drobne prezenty, potrafią poprawić nastrój, wywołać uśmiech na twarzy i sprawić, że czujemy się szczęśliwi. Dlatego 5 grudnia wszyscy uczniowie naszej szkoły od samego rana przychodzili do szkoły w wyjątkowym nastroju. W całej szkole panowała wyjątkowa atmosfera, każdy chciał zostać św. Mikołajem, ale też chciał aby święty o nim nie zapomniał. Tak też się stało. Kino Mikołajkowe ponownie zawitało do naszej szkoły. Wizyta w naszym szkolnym kinie to prezent od Mikołaja. Jak było? SUPER! Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe. Młodsi obejrzeli film o świątecznych przygodach Kubusia Puchatka, a starsi "Listy do M." Wszystkim bardzo się podobało, z zainteresowaniem obserwowali ekran, na którym wyświetlany był film. Dziękujemy za dzień pełen atrakcji i niespodzianek. Wiedzieliśmy, że w tym dniu św.Mikołaj jest blisko nas. Do KINA MIKOŁAJKOWEGO zapraszamy ponownie za rok.

   
© ALLROUNDER