Aktualności

30 listopada 2018 - Wystawa w bibliotece nr 2

Święta Bożego Narodzenia to niezwykle magiczny okres. Choinki rozświetlone są tysiącami światełek, na Rynku stoi już olbrzymia choinka,a gdzieś w tle słychać już świąteczne piosenki i kolędy. W ten baśniowy i kolorowy obrazek świąt idealnie wpisują się pięknie, duże i błyszczące bombki. Dlatego tym razem taką formę przybrały prace plastyczne wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej. Kolejną już wystawę ich prac plastycznych przygotowali w Bibliotece Publicznej Filii nr 2 najstarsi uczniowie klas PP. Różnorodną ekspozycję tworzą świąteczne mandale, wyklejanki z makaronu oraz wycinanki. Uczniowie SP pracowali intensywnie i twórczo rozwijając swoje umiejętności oraz poznając różne techniki plastyczne. Uczniowie PP zaplanowali wizytę, rozplanowali wystawę, przygotowali życzenia świąteczne dla czytelników biblioteki. Podczas „wernisażu" wystawy młodzież klas PP otrzymała już pierwsze życzenia świąteczne i noworoczne od Pań bibliotekarek oraz licznie odwiedzających bibliotekę czytelników dla całej społeczności szkolnej. Prace młodych artystów można podziwiać do końca stycznia. Serdecznie zapraszamy.

wystawa w bibliotece

   
© ALLROUNDER