Aktualności

8 listopada 2018 - I Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznych "Legiony to żołnierska nuta"

8 listopada 2018r. odbył się I Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznych "Legiony to żołnierska nuta". Uczestnicy mieli za zadanie przygotowanie dwóch pieśni patriotycznych: jednej konkursowej oraz drugiej do wspólnego wykonania. Jury w składzie: Pani Natalia-Wróbel-Michaś, Pani Natalia Szymańska oraz Pan Maksymilian Sulżyński zadecydowało, że wygrała Amelia z Ostrowa Wielkopolskiego. Drugie miejsce zajęła Ania z Jarocina, a trzecie Marcin z Pleszewa. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom. Pragniemy podziękować sponsorom konkursu: Bartłomiejowi Jaszce, Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego "Śliwiński", firmie Ziaja, firmie Alco-Tech, firmie Home&You, firmie Kamaben, Trofea Sportowe AMS, Cukiernia Carmen, Powiat Ostrowski i Urząd Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

konkurs

   
© ALLROUNDER