Aktualności

26 października 2018 - Przyszła do nas Pani Jesień

20181026 085555 Burst01W dniu 26 Października w klasie V na sali widowiskowej odbyła się lekcja otwarta. Temat lekcji to „Przyszła Do Nas Pani Jesień" celem lekcji było poszerzanie wiadomości na temat jesieni oraz zapoznanie uczniów z jej skarbami. Na początku spotkania została przedstawiona prezentacja multimedialna dotyczącą jesiennych zmian w ogrodzie , lesie ,parku, sadzie. Uczniowie podczas lekcji rozwijali umiejętności matematyczne, odgadywali zagadki o tematyce jesiennej oraz brały udział w licznych zabawach ruchowo- muzycznych, w których doskonaliły znajomość tematyki jesiennej. W zabawach wykorzystano , instrumenty muzyczne, liście, kasztany żołędzie. Po części ruchowo- muzycznej, uczniowie rozwijali swoje zdolności plastyczne, malując przepiękna panią jesień. Całość zakończyła się odśpiewaniem jesiennej piosenki oraz wspólnym tańcem.

 

   
© ALLROUNDER