Aktualności

23 maja 2018 - MAMY II MIEJSCE

Dwa zespoły taneczne.: ,,Tęczowy krąg" ze Szkoły Podstawowej przygotowany przez Ewę Walczak i „Bo jak nie my, to kto?" oraz Alicja przedstawiciele Szkół Gimnazjalnej i Przysposabiającej do Pracy przygotowani przez Beatę Barańczak reprezentowali naszą szkołę na V Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym w Jarocinie, który odbył się 23 maja 2018 r. Było aż 15 zespołów tanecznych m.in z Poznania, Gniezna, Borzęciczek, Konarzewa, Jarocina, Brzezia, Raszewa oraz Ostrowa. Poziom był bardzo wysoki. ALE MAMY II MIEJSCE, KTÓRE ZAJĄŁ ,,TĘCZOWY KRĄG". Super niespodziankę sprawili wszystkim uczestnikom gospodarze, którzy na swoje 5 urodziny zafundowali przesłodki tort zrobiony ... z lizaków. Po słodkiej niespodziance w czasie przerwy , która w tym roku była pod hasłami: TANIEC: zabawa, integracja, hobby, sport, terapia - wszyscy uczestnicy wspólnie bawili się ze sobą. ????

konkurs

   
© ALLROUNDER