Aktualności

24 maja 2018 - Wycieczka

W dniu 24 maja uczniowie klasy Vu, IVu, IPP wybrali się do Wrocławia pociągiem, aby zwiedzić „Muzeum Figur Woskowych". Dzieciaki podziwiały figury baśniowych i filmowych postaci. Z bliska mogli zobaczyć swoich ulubionych bohaterów z bajek i filmów, m.in. Shrek, Fred Flintstone, Hulk, Elza, Spongebob, Smerfy i wiele wiele innych. Ponadto braliśmy udział w warsztatach ceramicznych i dzięki nim każdy uczeń przywiózł ze sobą drobną pamiątkę. Następnie udaliśmy się do fabryki lizaków, gdzie uczestniczyły w warsztatach "Słodkie Czary Mary", w trakcie których miały szansę same stworzyć smakowite lizaki. Podczas warsztatów uczniowie mogli zapoznać się z procedurą oraz procesem powstawania słodyczy. Każde dziecko cierpliwie i z zapałem formowało swojego lizaka, którym mogło pochwalić się później przed rodzicami. Wycieczka była naprawdę udana, a przez cały czas dopisywała pogoda i uśmiechy na twarzach dzieci.

wycieczka

   
© ALLROUNDER