Aktualności

9 maja 2018 – XVI WIOSENNE BIEGI LEKKOATLETYCZNE

W środę 9 maja 2018 roku, na stadionie lekkoatletycznym Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Wrocławskiej odbyły się już po raz szesnasty WIOSENNE BIEGI LEKKOATLETYCZNE. W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół z Ostrowa Wlkp., Słupi pod Kępnem i Borzęciczek. Celem zawodów oprócz wyłonienia mistrzów rejonu w biegach lekkoatletycznych, było upowszechnienie biegania jako jednej z form rekreacji.Rozegrano pięć biegów na dystansach od 200 m do 1000 m. W zawodach wzięło udział ponad 90 uczniów.Każdy zawodnik, który ukończył bieg otrzymał dyplom pamiątkowy, słodki wafelek oraz drobny upominek. Zawodnicy, którzy zajęli pierwsze, drugie i trzecie miejsce zostali, przy dźwiękach fanfar, udekorowani na podium medalami przez dyrektora naszej placówki. Otrzymywali ponadto nagrody rzeczowe. Po zawodach zawodnicy oraz ich opiekunowie udali się na wspólny posiłek na świeżym powietrzu.

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH BIEGÓW:

200 m
1 miejsce: Maja Janik - Ostrów
2 miejsce: Nikodem Pokorski - Ostrów
3 miejsce: Natalia Fluder - Ostrów

400 m
1 miejsce: Miłosz Wróblewski - Słupia
2 miejsce: Piotr Kut - Ostrów
3 miejsce: Sebastian Musiał – Ostrów

600 m chłopców młodszych
1 miejsce: Mikołaj Szubert - Ostrów
2 miejsce: Michał Nowakowski - Słupia
3 miejsce: Jakub Wyszyński - Ostrów

600 m dziewcząt
1 miejsce: Oliwia Mielnik - Ostrów
2 miejsce: Amelia Świątek - Ostrów
3 miejsce: Natalia Kaleta - Ostrów

1000 m chłopców starszych
1 miejsce: Błażej Organistka - Borzęciczki
2 miejsce: Michał Bzodek - Borzęciczki
3 miejsce: - Patryk Zimorski - Ostrów

biegi

   
© ALLROUNDER