Aktualności

19 kwietnia 2018 – „Zdrowy Czerwony Kapturek”

„Zdrowy Czerwony Kapturek" to tytuł przedstawienia, które specjalnie dla uczniów naszej szkoły zaprezentowali uczestnicy koła teatralnego „Igraszka", które działa w Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim. Młodzi aktorzy wraz ze swoją opiekunką, panią Małgorzatą Frąszczak odwiedzili naszą szkołę, aby wystawić humorystyczną sztukę o tym, jak ważne jest zdrowe odżywianie, i jak szkodliwe dla zdrowia są złe nawyki żywieniowe. Przedstawienie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem – wszyscy w skupieniu oglądali kolejne sceny i śledzili wszystko, co działo się na scenie, a młodzi aktorzy wystąpili na medal – z ogromnym zaangażowaniem odegrali swoje role, nie dopuszczając się ani jednej pomyłki. Za swój występ odebrali ogromne brawa, zarówno od uczniów i nauczycieli naszej szkoły, jak i od gości specjalnych – wychowawczyń i dzieci z Przedszkola św. Elżbiety, którzy również specjalnie na to przedstawienie przyszli do naszej szkoły, za go im gorąco dziękujemy.

przedstawienie

   
© ALLROUNDER