Aktualności

2 kwietnia 2018 - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W naszej szkole w tym roku imprezę z tej okazji obchodziliśmy 10 i 11 kwietnia. W pierwszym dniu odwiedzili nas goście z Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie i Słupi. Przybyłych gości i wszystkich uczestników powitała Pani Dyrektor Beata Serbakowska. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy przedstawieniem pt."Lokomotywa" w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Potem świetnie bawiliśmy się razem podczas wspólnych zabaw. Uczniowie chętnie brali udział w konkursach i włączali się do współpracy w grupie rówieśniczej. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy chętnie brali udział w zabawach dowolnych, nawiązywali nowe koleżeńskie znajomości, było bardzo radośnie i wesoło. Drugi dzień obchodów Dnia Świadomości Autyzmu przebiegał z udziałem rodziców naszych uczniów z autyzmem, którzy chętnie włączyli się do wspólnych zabaw. Jak co roku z tej okazji na stole królował wspaniały tort w kolorze niebieskim.

dzien swiadomosci autyzmu

   
© ALLROUNDER