Aktualności

3 kwietnia 2012 - LECH POZNAŃ w Ostrowie

W ramach akcji "Lech na landach" drużyna Kolejorza przyjechała 3 kwietnia do Ostrowa.

Na spotkaniu z piłkarzami nie mogło zabraknąć szkolnego fan klubu Lecha.

Wszyscy uczestnicy spotkania najpierw mogli zobaczyć pokazowy trening piłkarzy. Po treningu spotkali się z piłkarzami, otrzymali autografy, a także zrobili sobie zdjęcia i porozmawiali ze swoimi idolami. Nie tylko uczniowie, ale i piłkarze Lecha byli zadowoleni ze spotkania, bardzo dziękowali nam, że przyjeżdżamy na mecze do Poznania. Za pomoc w organizacji spotkania bardzo dziękujemy Ostrowskiemu FC Lecha oraz Wiarze Lecha. Więcej informacji i zdjęć na:

http://www.lechpoznan.pl/news/kolejorz,w,ostrowie,wielkopolskim

 

LECH POZNAŃ w Ostrowie

LECH POZNAŃ w Ostrowie

   
© ALLROUNDER