Aktualności

9 marca 2018 roku - Szkolny konkurs z języka angielskiego

konkurs9 marca odbył się w naszej szkole VI już konkurs z języka angielskiego dla uczniów Szkoły Podstawowej i uczniów Gimnazjum. Konkurs miał formę pisemnego testu leksykalno –gramatycznego. Uczniowie rywalizowali między sobą rozwiązując różnorodne zadania w języku angielskim. Musieli wykazać się nie tylko znajomością gramatyki ale i słownictwa. Uczniowie klas II i III gimnazjum dodatkowo musieli odpowiedzieć na pytania z wiedzy o krajach anglojęzycznych .Wszyscy poradzili sobie wspaniale, było widać duże zaangażowanie, rywalizację ale również dobrą zabawę. Po napisaniu testu uczniowie wzięli udział w quizie na odnajdywanie szczegółów obrazka po angielsku. Wszyscy doskonale się spisali. Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani dyrektor Beaty Serbakowskiej dyplomy oraz nagrody przydatne w nauce języka angielskiego ufundowane przez Wydawnictwo Macmillan i Pearson. Najlepszy wśród uczniów szkoły podstawowej okazał się Maksymilian Strzelczyk, natomiast w Gimnazjum I miejsce zajął Tomasz Rojewski. Wszystkim raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

   
© ALLROUNDER