Aktualności

1 marca 2018 – Podsumowanie DBI

Od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej w lutym obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (Safer Internet Day), który odbywa się w ramach programu „Safer Internet". Ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz nagłośnienie tematu bezpieczeństwa online. W czwartek 1 marca miało miejsce podsumowanie obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2018, który przebiegał pod hasłem: Razem tworzymy bezpieczny Internet. Od początku lutego prowadzone były w szkole działania, mające na celu przypomnienie ważnych kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz szacunkiem wobec siebie i innych użytkowników internetu. Podsumowaniem tegorocznych obchodów DBI 2018 było wykonanie pracy plastycznej. Wyróżnienie otrzymał Tomasz Rojewski. Gratulujemy!

podsumowanie

   
© ALLROUNDER