Aktualności

28 lutego 2018 - Nasi poeci w bibliotecznym konkursie literackim

Okazuje się, że wystarczy, by nam w duszy grało. Potem usiąść, przelać na papier swoje odczucia. Pomyśleć, co jest najważniejsze. Pomyśleć o tych, których darzymy sympatią i o tych, którzy nas uskrzydlają. Tak właśnie zrobili uczniowie naszej "S". 28 lutego został rozstrzygnięty powiatowy konkurs literacki "Walentynkowy wiersz miłosny" organizowany przez ostrowską Bibliotekę Publiczną. Wśród dostrzeżonych i docenionych prac znalazły się wiersze naszych uczniów. Wyróżnienia indywidualne w konkursie otrzymali Anna Molka (za wiersz "Nasze ciepełko"), Kamil Galicki ("Patrycja"), Oliwia Mielnik ("Mój bałwanek") i Kornelia Tyrakowska ("Wiersz walentynkowy"). Autorom wierszy serdecznie gratulujemy!

konkurs

   
© ALLROUNDER