Aktualności

14 grudnia 2017 – Wigilia Nauczania Indywidualnego

W czwartek 14 grudnia 2017 dziesiąty raz rodzice, uczniowie oraz zaproszeni goście spotkali się na Wigilii Nauczania Indywidualnego. Miejscem spotkania była nowa sala widowiskowa w Zespole Szkół Specjalnych przy ulicy Kościuszki. Zaproszeni goście, w tym przede wszystkim dzieci oraz rodzice mieli okazję do wspólnego spotkania, kolędowania, rozmowy oraz wymiany doświadczeń. Uczestnicy obejrzeli przedstawienie przygotowane przez zaproszonych uczniów z ostrowskich szkół podstawowych oraz przedszkoli. Podczas Wigilii i balu rozbrzmiewały kolędy i znane muzyczne w wykonaniu Bogny Kowalskiej, Marka Nowakowskiego i Piotra Walerowskiego. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: Dyrektor Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym Pan Rafał Luciński oraz Dyrekcja Zespołu Szkół przy ulicy Kościuszki: Pani Dyrektor Beata Serbakowska i Pani Dyrektor Aleksandra Troszczyńska. Należy podkreślić że spotkanie nie mogło by się odbyć bez wsparcia sponsorów firmom GAMEX oraz COCA COLA.

wigilia

   
© ALLROUNDER