Aktualności

14 grudnia 2017 – „WSZYSKO GRA"

W czwartek 14 grudnia 2017 r. Zespół PA-KA, czyli Patrycja Jarosik i Kamil Galicki pod opieką Beaty Barańczak reprezentował naszą szkołę podczas I konkursu muzyczno - technicznego "WSZYSKO GRA", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrowie Wlkp. Zadaniem konkursu było wykonanie samodzielnie instrumentu muzycznego i zagranie na nim. Nasz zespół wykonał bęben oraz tubę. Wykorzystaliśmy do tego pudełko po ciastkach oraz rolkę od ręczników papierowych, które uzupełniliśmy kadzą, ryżem, małymi dzwoneczkami. Najważniejsza była dobra zabawa i wykorzystanie wszystkiego co nas otacza. Do udziału w konkursie zgłosiły się 4 zespoły. Ogłoszono i przyznano tylko I m, które trafiło do uczniów ze Szkoły Polsko - Kanadyjskiej. Pozostali otrzymali wyróżnienia.

wszystko gra

   
© ALLROUNDER