Aktualności

12 grudnia 2017 - Zajęcia świąteczne w filii nr 2 Biblioteki Publicznej

Uczniowie z klas VII ua i III Gu spotkali się w bibliotece na zajęciach o tematyce świątecznej . Zajęcia przeprowadzone przez panią Anię były wzbogacone kreatywnymi zabawami z książkami oraz ćwiczeniami z wyszukiwania i wypożyczania książek. Dla większości uczniów była to już kolejna wizyta w tej bibliotece. Uczniowie wykazali się dużą ciekawością podczas zajęć i chętnie wykonywali polecenia. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach i dobrze się bawili. Na zakończenie każdy wręczył samodzielnie wykonaną pracę plastyczną przygotowaną na wystawę świąteczną w bibliotece. W podziękowaniu za wspaniałe zajęcia dzieci podarowały również własnoręcznie zrobioną ozdobioną choinkę, która stanie w bibliotece. Wszyscy z niecierpliwością czekają już na następne spotkanie w bibliotece.

biblioteka

   
© ALLROUNDER